SLAJDery1111

Kariera

Nature Queen Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się polska firma z kosmetykami naturalnymi. Przykładamy szczególna uwagę, by wszystkie produkty spełniały rygorystyczne normy jakości. Sprzedajemy prawdziwe naturalne kosmetyki, niezawierające żadnych chemicznych dodatków i szkodliwych substancji. Naszą misją jest satysfakcja Klienta, osiągana poprzez oferowanie najwyższej klasy surowców i kosmetyków, transportowanych z kraju produkcji oraz do Klienta, w sposób niezmieniający ich właściwości. Promujemy powrót do naturalnych surowców i kosmetyków jako alternatywę dla produktów kosmetycznych hojnie wzbogacanych przez syntetyczne barwniki, emulgatory, parabeny i inne substancje, o dyskusyjnym wpływie na zdrowie.

Nature Queen tworzą ludzie z pasją, ceniący piękno z natury.

Jeżeli tak jak my masz bzika na punkcie natury a wśród kosmetyków czujesz się jak w raju, zostań naszą dermokonsultantką!

Jesteś idealną kandydatką jeśli:
potrafisz rozpoznać problemy skórne Klientek i zaproponować im naturalne produkty pomagające w rozwiązaniu problemu, dodatkowo ogromnym atutem będzie jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, a witamina C to dla Ciebie coś więcej niż Rutinoscorbin.

Interesujesz się nowinkami kosmetycznymi? Świetnie- takich osób szukamy!
Wyślij nam swoje zgłoszenie na: biuro@naturequeen.pl i umówimy się na rozmowę.
Odkrywanie talentów to jedno z naszych ulubionych zajęć, dzięki temu możemy zaproponować Ci znacznie więcej :)

Jesteśmy idealnym pracodawcą ponieważ:
• mamy do zaoferowania liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe, podczas których nauczysz się wszystkiego o naszych kosmetykach oraz o technikach sprzedaży,
• posiadamy realną ścieżkę kariery, dzięki nam z dermokonsultantki możesz awansować na stanowisko lidera ds. sprzedaży, a następnie na stanowisko trenera,
• urządzamy liczne konkursy z nagrodami pieniężnymi i w postaci kosmetyków.

Odwiedź nasze strony i dowiedz się więcej:
http://naturequeen.pl/
https://www.facebook.com/Nature-Queen
https://www.instagram.com/naturequeen_polska/

Jeżeli wpasowujesz się w nasz profil idealnej kandydatki przynajmniej w połowie – czekamy na CV wraz z poniższą klauzulą.
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress