Producent naturalnych kosmetyków

shutterstock_189039233

Zdrowie i uroda – te dwie rzeczy powinny iść ze sobą w parze, dlatego w Nature Queen codziennie pracujemy nad tym, aby naszym Klientom dostarczać jedynie najlepsze, naturalne i ekologiczne kosmetyki. W Nature Queen szczególny nacisk kładziemy na jakość. Nie tylko na etapie produkcji, ale znacznie wcześniej. Kontrolujemy uprawy i produkcję naszych wyrobów, zwłaszcza pod kątem dbałości o środowisko, nieużywania pestycydów i GMO. To sprawia, że gotowy kosmetyk jest w 100% ekologiczny i biologicznie czysty. Nature Queen to 100% natury. Wszystkie produkty posiadają gwarancję non GMO a większość posiada specjalistyczny certyfikat ECO Cert., co oznacza, że nie ma u nas miejsca na żadne niezdrowe dodatki, mogące szkodzić skórze lub uczulać.

Dbamy również o sposób obsługi klienta. Naszą ofertę dostosowaliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie – kobiety i mężczyźni, poszukujący ekskluzywnych, doskonałych cenowo i jakościowo naturalnych kosmetyków. Produkty są odpowiednio pakowane i zabezpieczane przed otwarciem, aby zachowały świeżość przez długi czas. Szczególny nacisk kładziemy na transport i dystrybucję naszych produktów, tak by zachowane zostały optymalne warunki, a towar zawsze pozostawał najwyższej jakości.

Stawiamy na kontakt i zadowolenie klientów, dlatego z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych kosmetyków. Napisz do nas, bok@naturequeen.pl odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin.

Naszą misją jest satysfakcja Klienta, osiągana poprzez oferowanie najwyższej klasy surowców i kosmetyków, transportowanych z kraju produkcji oraz do Klienta, w sposób niezmieniający ich właściwości.

Promujemy powrót do naturalnych surowców i kosmetyków jako alternatywę dla produktów kosmetycznych hojnie wzbogacanych przez syntetyczne barwniki, emulgatory, parabeny i inne substancje, o dyskusyjnym wpływie na zdrowie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress