22

Olej z pestek malin / Raspberry seed oil

Olej z pestek malin 100% Nature Queen wytłaczany jest na zimno w odpowiedniej temperaturze, bez rafinacji i innych procesów zmieniających właściwości. Poprzez tłoczenie na zimno i nierafinowanie olejek posiada ciemniejsze zabarwienie oraz mocniejszy, bardziej owocowy aromat. Działa antyoksydacyjnie, chroni przed działaniem wodnych rodników, które są główną przyczyną starzenia, niszczenia skóry i organizmu.

Olejek z pestek malin Nature Queen doskonale sprawdza się przy pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Zawiera ponad 80% NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe). Doskonale poprawia barierę lipidową naskórka, redukuje pracę gruczołów łojowych, odblokowuje pory oraz redukuje zaskórniki. Posiada wysoki poziom karotenoidów, alfa i gamma tokoferolu i kwasu elagowego.

Olej przeznaczony jest do regularnego bądź doraźnego stosowania, w zależności od potrzeby. Można stosować bezpośrednio na skórę bądź końcówki włosów w temperaturze pokojowej lub lekko podgrzane, można również dodać kilka kropel do kąpieli lub ulubionego kosmetyku by wzbogacić jego właściwości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress