slajd_pro

Linia produktów Professional

Jakość i zachowanie natury – te dwie rzeczy są niezbędne do uzyskania najlepszej jakości naturalnych kosmetyków. Uznane przez klientki serie do pielęgnacji twarzy i niezwykle skuteczne zabiegi na ciało, cieszą się niesłabnącą popularnością. W celu zadowolenia naszych klientów stworzyliśmy i dostosowaliśmy ofertę, która przeznaczona jest nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, w których pytaj o dostępność naszych produktów. Dzięki temu osoby zajmujące się zawodowo kosmetyką pielęgnacyjną i ceniących sobie naturalną ich zawartość stosują w swoich gabinetach kosmetycznych produkty o wyłącznie naturalnym składzie.

W ofercie „Nature Queen Professional” –  linii  przeznaczonej do stosowania przez fachowców, znajdują się wszystkie preparaty do wykonywania zabiegów na twarz i ciało, które dla klientów indywidualnych są dostępne na stronie naszego sklepu. Produkty obu serii posiadają receptury czerpiące inspiracje z natury, a ich zawartość jest niezmienna. Chcemy aby nasze kosmetyki były synonimem czystego i niezakłóconego piękna natury, a swoją jakość opieramy na składnikach aktywnych pochodzenia roślinnego. Kuracje zabiegowe oparte na wiedzy i doświadczeniu ekspertów wyrażają doskonałą równowagę między najwyższymi standardami w technologii produkcji, przyjemnością stosowania, a efektami końcowymi. Dodatkowo, dzięki internetowej ofercie dla salonów, nasze produkty udostępnione są na skalę całego kraju.

Wspólną cechą wszystkich produktów jakie znajdują się w naszej ofercie jest skuteczność. Zostały one sprawdzone i przetestowane przez osoby pracujące w zawodzie kosmetologii od lat. Chcąc korzystać z produktów o naturalnym składzie, pytaj o kosmetykiNature Queen Professionalw swoim salonie kosmetycznym.

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress