nq logo biale

Witaj Influencerko!

Jest mi niezmiernie miło ugościć Cię w moich progach! Ogromnie się cieszę, że chcesz dołączyć do grona Influencerów Nature Queen. 

O Nature Queen

Nature Queen to Społeczność Naturalnego Piękna i Pięknych z Natury. Misją Nature Queen jest dzielenie się i rozpowszechnianie najbardziej skutecznych i naturalnych rozwiązań w zakresie pielęgnacji skóry dla każdej świadomej kobiety, która traktuje swoje ciało jak królestwo i chce żyć w zgodzie z naturą.

Stworzone przeze mnie kosmetyki to wyjątkowe produkty naturalne, ekologiczne oraz w dużej mierze wegańskie. Nie zawierają w składzie  chemicznych dodatków, szkodliwych substancji, parabenów, SLS-ów.  Osobiście doglądam każdego etapu powstawania kosmetyków, aby zapewnić Wam maksimum korzyści płynących z naturalnej pielęgnacji. Przykładam również szczególną uwagę, by produkty spełniały rygorystyczne wymagania jakościowe. Ponadto surowce pozyskuję tylko z ekologicznie czystych terenów, a w czasie ich transportu dbam by nie zmieniły swoich właściwości.

Wierzę, że to co dała nam Matka Natura jest wartościowe i zdrowe, a czerpanie z jej dobrodziejstw przynosi harmonię, ukojenie i pozwala odkryć naturalne piękno w każdym człowieku.

zestaw in

Kosmetyki NQ

Zdrowie i uroda – te dwie rzeczy powinny iść ze sobą w parze, dlatego  codziennie pracuję nad tym, aby moim Klientom dostarczać jedynie naturalne i ekologiczne kosmetyki. Szczególny nacisk kładę na jakość. Nie tylko na etapie produkcji, ale znacznie wcześniej. Kontroluję uprawy i produkcję moich wyrobów, zwłaszcza pod kątem dbałości o środowisko, nieużywania pestycydów i GMO. To sprawia, że gotowy kosmetyk jest w 100% ekologiczny i biologicznie czysty. Nature Queen to 100% natury. Wszystkie produkty posiadają gwarancję non GMO, a większość posiada specjalistyczny certyfikat ECO Cert.  Oznacza to, że nie ma u mnie miejsca na żadne niezdrowe dodatki, mogące uczulać lub szkodzić skórze.

nature queen kosmetyczna marka roku
nature queen kobieca marka roku

Moje kosmetyki otrzymują nagrody!!! W 2021 roku moje kremy funkcjonalne, czyli Krem Regenerujący, Krem do Cery Trądzikowej i Krem Odmładzający zdobyły miano Kosmetycznej Marki Roku. Natomiast Tonik, Płyn Micelarny i Olejek do Demakijażu okazały się Kobiecą Marką Roku
To ogromne wyróżnienie dla mnie, które daje mi siłe aby dalej robić to co robię i się rozwijać. Zróbmy to RAZEM!

Queeny - Królewska Waluta

Queeny to waluta Królestwa Nature Queen. Z technicznego punktu widzenia jest to system punktowy “cashback”, który pozwala na otrzymywanie, gromadzenie oraz wykorzystywanie punktów na przykład w celu obniżenia kosztu zamówienia lub do wymiany na produkty specjalne lub do odbioru nagród. 

Queeny możesz zdobywać:

 • Rejestrując Konto

  Każdego witam z otwartymi ramionami i dlatego od razu po dołączeniu do mojego Królestwa otrzymujesz 1000 Queenów.

 • Robiąc Zakupy

  Za każdy zakup otrzymasz w Queenach 10% wartości swojego zamówienia.

 • Odwiedzając mnie codziennie

  Pamiętaj, zawsze miło Cię widzieć! Dlatego każdego dnia jeśli pojawisz się chociaż na chwilę otrzymasz 10 Queenów. Jak to się mówi “Grosz do grosza…”

 • W Rocznicę

  W każdą rocznicę naszej znajomości w prezencie otrzymasz 1000 Queenów.

 • Komentując na Blogu

  Za każdy wartościowy komentarz możesz otrzymać aż 100 Queenów.

 • Recenzując Kosmetyki

  Używałaś już kosmetyków Nature Queen? Świetnie!!! Podziel się swoją opinią i dodaj ocenę pod produktem w zakładce “Opinie”. Za każdą wartościową opinię możesz otrzymać aż 200 Queenów.

 • Wygrywając Konkursy

  To wygodny sposób dla Ciebie, bo kto inny lepiej wie czego pragniesz. Po wygranym konkursie Queeny dodawane są do Twojego konta i sama decydujesz co się z nimi dalej wydarzy – czy wykorzystasz wszystkie od razu czy użyjesz ich do kilku zamówień.

1000Q to 10 zł 10 zł na zakupy.

Chętna? Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

Shopping Cart

Świetnie, Dziękuję!

Twoje zgłoszenie zostało przesłane. Po weryfikacji otrzymasz maila z dalszymi instrukcjami😃 Jesteśmy w kontakcie!

Zapraszam Cię również do mojej grupy Lustereczko na  facebooku. Tam jako pierwsza dowiesz się o wszystkich bieżących sprawach, promocjach, akcjach i zabawach oraz współpracach.