O Nas

Królestwo Nature Queen to przede wszystkim społeczność Naturalnego Piękna i Pięknych z Natury. Moją misją jest udostępnianie i rozpowszechnianie tylko naturalnych rozwiązań pielęgnacji ciała dla każdej Kobiety traktującej swoje ciało jak królestwo i przez to pragnącej żyć w zgodzie z naturą.

Stworzone przeze mnie kosmetyki to wyjątkowe produkty naturalne, ekologiczne oraz w dużej mierze wegańskie. Nie zawierają w składzie  chemicznych dodatków, szkodliwych substancji, parabenów, SLS-ów.  Osobiście doglądam każdego etapu powstawania kosmetyków, aby zapewnić Wam maksimum korzyści płynących z naturalnej pielęgnacji. Przykładam również szczególną uwagę, by produkty spełniały rygorystyczne wymagania jakościowe. Ponadto surowce pozyskuję tylko z ekologicznie czystych terenów, a w czasie ich transportu dbam by nie zmieniły swoich właściwości.

Wierzę, że to co dała nam Matka Natura jest wartościowe i zdrowe, a czerpanie z jej dobrodziejstw przynosi harmonię, ukojenie i pozwala odkryć naturalne piękno w każdym człowieku.

Zapraszam Cię serdecznie do mojego Królestwa na Instagramie, Facebooku i Blogu. Tam znajdziesz najbardziej aktualne informacje na mój temat oraz sporo ciekawej wiedzy o naturalnej pielęgnacji.

NatureQueen 💚

Obserwuj mnie na Instagramie

Odwiedź mojego Facebooka

Gdzie mnie znajdziesz?

Poniżej znajduje się mapka, na której zaznaczone są miejsca gdzie możesz zdobyć moje kosmetyki.

Jeżeli nie ma na niej Twojej ulubionej drogerii, a jestem w niej – napisz proszę do mnie, a dodam ją do mapki.

Natomiast jeśli nie ma mnie w Twojej ulubionej drogerii, a chcesz abym się w niej pojawiła, napisz do mnie wypełniając formularz znajdujący się obok mapki.

Dzięki temu będę mogła wykonać niezbędne czynności aby trafić do Twojej ulubionej drogerii.

Zaproś mnie do swojej ulubionej drogerii

Jeżeli masz ulubioną drogerię, w której nie możesz mnie znaleźć. Napisz do mnie proszę używając formularza znajdującego się poniżej. Podaj “Nazwę Drogerii”, jej adres, a ja dołożę wszelkich starań, aby się tam pojawić!

Nature Queen Nowości do pielęgnacji

O produktach

Zdrowie i uroda – te dwie rzeczy powinny iść ze sobą w parze, dlatego  codziennie pracuję nad tym, aby moim Klientom dostarczać jedynie naturalne i ekologiczne kosmetyki. Szczególny nacisk kładę na jakość. Nie tylko na etapie produkcji, ale znacznie wcześniej. Kontroluję uprawy i produkcję moich wyrobów, zwłaszcza pod kątem dbałości o środowisko, nieużywania pestycydów i GMO. To sprawia, że gotowy kosmetyk jest w 100% ekologiczny i biologicznie czysty. Nature Queen to 100% natury. Wszystkie produkty posiadają gwarancję non GMO, a większość posiada specjalistyczny certyfikat ECO Cert.  Oznacza to, że nie ma u mnie miejsca na żadne niezdrowe dodatki, mogące uczulać lub szkodzić skórze.

Dbam również o sposób obsługi klienta. Moją ofertę dostosowałam tak, aby każdy znalazł coś dla siebie – kobiety i mężczyźni, poszukujący ekskluzywnych, doskonałych cenowo i jakościowo naturalnych kosmetyków. Produkty są odpowiednio pakowane i zabezpieczane przed otwarciem, aby zachowały świeżość przez długi czas. Szczególny nacisk kładę na transport i dystrybucję produktów, tak by zachowane zostały optymalne warunki, a towar zawsze pozostawał najwyższej jakości.

Stawiam na kontakt i Wasze zadowolenie, dlatego z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania dotyczące moich kosmetyków.

Wystarczy, że do mnie napiszesz.

Napisz do mnie teraz

Zazwyczaj odpowiadam w ciągu 24 godzin.

Nature Queen 💚

Poznaj najnowsze kosmetyki:

Shopping Cart